Neutral Internet eXchange
Neutrálna výmena dát, kvalitná a rýchla infraštruktúra, efektívna komunikácia, to je projekt NIX.SK

AKTUALITY

09.01.2019

Registrujte sa na marcové Peering Days, prihlásiť môžete aj svoju prednášku

Na webe www.peeringdays.eu je už možné sa registrovať na 7. ročník medzinárodnej konferencie prevádzkovateľov peeringových centier, datacentier a správcov sietí - Peering Days. Táto akcia sa uskutoční od 12. do 13. marca v chorvátskom Záhrebe a ako už tradične, organizuje ju český peeringový uzol NIX.CZ v spolupráci s kolegami z Rakúska (VIX.at) a Maďarska (BIX.hu).

Na konferencii sa bude aj tentoraz podieľať organizácia RIPE NCC a to ako garant technicky zameraného workshopu. Okrem toho ponúkne akcia tiež rad zaujímavých prednášok alebo priestor pre bilaterálne rokovania. Záujemcovia o aktívnu účasť môžu do 31. januára poslať na adresu presentation@peeringdays.eu anglický abstrakt svojej prezentácie; v nasledujúcom mesiaci ich budú organizátori informovať o ďalších krokoch.

Kapacita konferencie Peering Days je 250 miest, pričom 40 miest potom čaká na účastníkov workshopu. Všetky doteraz zverejnené informácie vrátane registračného formulára nájdu záujemcovia na internetovej adrese www.peeringdays.eu.